Számítunk a véleményére! Döntsünk együtt Mezõtárkány jövõjérõl!

Tisztelt Mezõtárkányi Lakosok!

Mezõtárkány Községi Önkormányzat együttmûködésben Besenyõtelek, Dormánd, Egerfarmos és Mezõszemere községek Önkormányzataival hosszú távú fejlesztési terv készítésébe fogott, településünkön az életminõség hosszú távon való javítása érdekében a lakosság és a gazdaság szereplõinek igényei alapján.

Ehhez elengedhetetlen az Ön véleménye, Mezõtárkányról alkotott képének megismerése.

Kérjük, töltse ki a link alatt található rövid kérdõívet, hogy közösen határozzuk meg településünk fejlõdésének irányát!

A kérdõív kitöltése teljes mértékben anonim, de azok között, akik megadják nevüket és elérhetõségüket, 10 000 Ft értékû vásárlási utalványt sorsolunk ki, amelyet a Mezõtárkányi Kézmûves Áruk Boltjában lehet beváltani.

A kérdõív 2015. október 9. napjáig érhetõ el.

Mindenképpen számítunk közremûködésére, hogy a fejlesztési tervek a helyben élõk, és tevékenykedõk valós igényei alapján készülhessen el.

Köszönjük!

A kérdõív itt érhetõ el: http://goo.gl/forms/SJfp2O6NJh

Posted in Egyéb

Leave a Reply